Бон Буассон — партнер Kiev Fashion Days сезону Fall-Winter ‘18-19

Партнером міжнародного тижня моди Kiev Fashion Days сезону Fall-Winter ‘18-19 стала марка природної води Бон Буассон.

 

Поєднання сучасних технологій та натуральної користі – це природна вода Бон Буассон.

Вода Бон Буассон розливається у природному стані  безпосередньо у місці видобутку. Завдяки оптимальному складу без зайвих мінералів природна вода Бон Буассон рекомендована для щоденного вживання. Вода стимулює обмінні процеси організму та є Вашим надійним партнером здорового способу життя.

Бон Буассон – природна вода для активного життя!

 

Вода ТМ Бон Буассон видобувається з родовища «Новотроїцьке». Територія, де знаходиться родовище води, ще в 40-50 роки ХХ століття названа як «Лікувальна місцевість «Солоний Лиман» на Дніпропетровщині». Підставою для цього є поклади лікувальних грязей озера «Солоний Лиман» та цілий ряд лікувальних підземних вод різних типів.

 

ПЕРЕВАГИ ВОДИ БОН БУАССОН

 

ВОДА ПОХОДИТЬ З ВОДОНОСНОГО ГОРИЗОНТУ, ЯКИЙ БУВ СФОРМОВАНИЙ У ПАЛЕОГЕННИЙ ПЕРІОД, ЩО ПОЧАВСЯ 66 МЛН. РОКІВ ТОМУ.

Це вказую на те, що мінеральний склад води сформован дуже давно, він захищен породами від грунтових вод та зовнішнього впливу. Склад води залишається незмінним від різної пори року.

 

ВИДОБУВАЄТЬСЯ У КУРОРТНІЙ ЗОНІ ТА РОЗЛИВАЄТЬСЯ У ПРИРОДНОМУ СТАНІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО У МІСЦІ ВИДОБУДКУ.

Вода ніяким чином не обробляється і потрапляє до пляшки відразу із свердловини. Це гарантує нашій воді природну первозданну чистоту та якість.

 

ОПТИМАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ СКЛАД ВОДИ БЕЗ НАДЛИШКОВИХ МІНЕРАЛІВ РОБИТЬ ЇЇ ІДЕАЛЬНОЮ ДЛЯ ЩОДЕННОГО ВЖИВАННЯ.

Вода не має протипоказань та обмежень в споживанні. Тому воду можна використовувати як для пиття, так і для приготування їжі (наприклад, перших страв) чи напоїв (наприклад, приготування кофе і чаю).

 

РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ.

Завдяки оптимальному складу воду ТМ Бон Буассон рекомендують як дорослим, там і дітям та вагітним, тому що вода запобігає додатковому навантаженню на нирки мами чи дитини.

 

ВОДА СТИМУЛЮЄ ОБМІННІ ПРОЦЕСИ ОРГАНІЗМУ ТА Є ВАШИМ НАДІЙНИМ ПАРТНЕРОМ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ.

Вода стимулює клітинні процеси обміну, очищення та живлення клітин, це допомагає вести здоровий та активний спосіб  життя (дома, на роботі, в дорозі, у спортивному залі чи подорожуючи).